Kompānijas nosaukums
0.00
Reģistrēties

Katalogs

Reklāmas dāvanas un suvenīri jeb prezentreklāma ir viens no veidiem, kā jūsu uzņēmums apliecina savu attieksmi pret klientiem un sadarbības partneriem. Prezentreklāma ir viens no mārketinga rīkiem, kas palīdz veidot uzņēmuma tēlu un veicina atpazīstamību. Īpaša nozīme ir reklāmas suvenīra oriģinalitātei – pat neliels nieciņš īpašā izpildījumā var kļūt par iemeslu veiksmīgām sadarbības sarunām nākotnē. Mūsdienās cilvēki augsti novērtē praktiskumu, tāpēc prezentreklāma ir labs veids, kā uzdāvināt klientiem vai partneriem ikdienā patiešām noderīgas lietas. Visbeidzot – prezentreklāma iepriecinās arī jūsu darbiniekus un motivēs kļūt vēl saliedētākiem.

Mūsu piedāvājumā iekļauta šāda veida prezentreklāma:
•    Tekstila apdruka – viens no populārākajiem reklāmas dāvanu veidiem. Visbiežāk tiek apdrukāti T-krekli. Jūsu idejas – mūsu izpildījums. Uz T-krekliem izmantojam tiešās digitāldrukas tehnoloģiju. Šāda veida tehnoloģija neveido biezu gumijotu slāni, apdrukātais tekstila laukums ir elpojošs un nesviedrē. Audumu apdrukai izmantojam arī termodruku, ko izmanto, ja nepieciešams izmantot tikai vienu līdz trīs krāsas. No speciāla materiāla izgriež zīmējuma elementus un ar karstās presēšanas metodi piekausē pie auduma.
•    Lielformāta druka – ja nepieciešams izgatavot afišas, banerus, kanvas, fotogleznas, fototapetes vai melnbaltas fotogrāfijas. Piemēram, arī fotoglezna vai fototapete varbūt lieliska prezentreklāma.
•    Gravēšana kokā – iecienīts veids, kā „ietērpt” sava uzņēmuma simboliku gaumīgā dāvanā. Koks reklāmas suvenīros tiek plaši izmantots, un tā izmantošanas iespējas ir neierobežotas.
•    Gravējumi stiklā – prezentreklāma ar augstu pievienoto vērtību. Glāzes, krūzes, stikla virsmas, kur tiek iegravēts jūsu izvēlētais teksts vai zīmējums. Piedāvājam izgatavot stikla balvas dažāda veida konkursiem, sporta sacensībām, publiskiem pasākumiem un jūsu uzņēmuma korporatīvajām vajadzībām.
•    Lāzergravēšana – attēls uz dažādu materiālu virsmām tiek radīts ar lāzera stara palīdzību. Lāzera staru vada ar datoru un iespējams iegūt neierobežotas konfigurācijas tekstus un zīmējumus. Piemēram, krūzes ar lāzergravējumu būs ilglaicīga prezentreklāma, jo pat intensīva ikdienas lietošana nemazinās attēla kvalitāti. Lāzergravēšana ir piemērotākais veids zīmuļiem un pildspalvām, īpaši, ja nepieciešams liels apjoms. Lāzergravēšanu izmantojam arī identifikatoru un informatīvo plāksnīšu izgatavošanā.
•    Uzlīmes – noder gan kā informācijai, gan drošībai, gan arī kā neliela prezentreklāma. Piedāvājam arī uzlīmes automašīnām, piemēram, dažādu mārketinga aktivitāšu veikšanai.
•    Zīmogi – līdztekus tradicionālajiem zīmogiem, izgatavojam arī zīmogpildspalvas, kas var noderēt, kā izsmalcināta prezentreklāma biznesa partnerim vai jūsu uzņēmuma vadītājam.
•    Vizītkartes – obligāts standarts ikvienam uzņēmējam. Vizītkarte ir kā jūsu uzņēmuma tēls, un tai jābūt vizuāli pievilcīgai un pārdomātai.
•    Ielūgumi un diplomi – dažāda veida pasākumiem. Lai arī tā nav klasiska prezentreklāma, gaumīgs un oriģināls ielūgums vai diploms no jūsu uzņēmuma būs patīkama piemiņa jūsu klientiem vai sadarbības partneriem par notikušo pasākumu.
•    Kausi un medaļas – privātiem, publiskiem, sporta, korporatīviem pasākumiem. Neierobežotas dizaina iespējas, plašs materiālu klāsts.
•    Plāksnītes - ielām, mājām, kabinetiem, dažādām norādēm ārā un iekštelpās. Pievienojiet sava uzņēmuma logo, un plāksnīte iegūs papildu vērtību.
•    Informatīvie stendi – stacionāri un pārvietojami, mārketinga pasākumiem un citām vajadzībām. Plašas izmēru un materiālu iespējas.

Drošības kods